REGULAMIN FORUM

Gohan

REGULAMIN FORUM

Post autor: Gohan » 2007-09-27, 01:20

Korzystanie z forum jest równoznaczne z akceptacją KAŻDEGO punktu regulaminu.


1. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników.


2. Nie używaj wulgaryzmów. (Jeden wulgaryzm = ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia = BAN)


3. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych i pisania bez polskich liter. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.


4. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.


5. Napisałeś posta, ale chcesz coś dodać? Nie pisz drugiego posta zaraz pod poprzednim. Używaj opcji "Edytuj".


6. Pisząc na jakiś temat, unikaj WIELKICH LITER (co uważa się za krzyk) w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł, cytuj z umiarem.


7. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów internetowych oraz stron prywatnych, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane oraz zgłaszane do abuse operatora.


8. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa, spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, wyłącznie za jego zgodą oraz bez ingerencji w treść.


9. Administratorzy i Moderatorzy forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu lub użytkownika bez podania uzasadnienia.


10. Użytkownicy forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

11. Użytkownik decydujący się zamieścić w swoim profilu miejscowość w której mieszka, ma obowiązek podać jej prawdziwą, polską nazwę. Wyjątek dotyczy miast leżących poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej i nie posiadających odpowiednika w języku polskim.

12. Właściciel forum (SRH Wrzesień 39) nie ma obowiązku kasowania postów opublikowanych na forum, nawet jeżeli ich autor wyrazi takie życzenie. Jednocześnie Administratorzy nie mają obowiązku kasowania użytkownika, nawet jeśli ten, wyrazi takie życzenie.

13. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej.


14. Posty traktujące o sprawach nie dotyczących ogółu należy kierować na konta prywatne.


15. Wszelkie komentarze propagujące lub gloryfikujące którąkolwiek z ideologii skrajnych będą natychmiast kasowane bez ostrzeżenia, a autor otrzymuje BAN w trybie natychmiastowym.


16. Twój Avatar [ Emblemat ] musi spełniać poniższe kryteria:
- rozmiar max. 80 na 80 pikseli
- waga max. 20 KB
- nie może zawierać obraźliwych tekstów, żadnych prowokujących fraz itp.


17. Twoja Sygnaturka [ Podpis ] musi spełniać poniższe kryteria:
- tekst max. 3-4 linijki !
- obrazek max. 400 na 50 pikseli , waga max. 35 KB
- nie może zawierać obraźliwych tekstów, żadnych prowokujących fraz itp.


18. Na forum obowiązuje netykieta: http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta


19. W przypadkach, których powyższy regulamin nie wymienia, obowiązuje zasada zdrowego rozsądku.


Powyższy regulamin będzie przestrzegany wyjątkowo surowo, a każda próba niesubordynacji będzie natychmiastowo karana przez Administratorów i Moderatorów.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości